Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vráž u Písku 2018 - rekondiční pobyt

Na rekondiční pobyt do malebných lázní Vráž u Písku, se vydalo celkem 8 členů Vozíčkářů Plzeňska v termínu 25. - 31. 3. 2018.

V průběhu našeho rekondičního pobytu jsme využívali především individuální a skupinové cvičení, vodoléčbu, parafín, masáže a jiné formy rehabilitace. Příjemné prostředí lázní, nám nabízelo posezení při hudbě, komentovanou prohlídku zámku, dále útulné místečko místní kavárny nám zpříjemnilo posezení u kávy a dobrého zákusku. Měli jsme výběr ze 4 jídel k obědu a k večeři. Každý měl možnost si vybrat, co má rád. Společné snídaně nám poskytly přípravu na další den.

Výlet k Jezírku lásky protáhl naše svaly na nohou. Zajímavé byly i procházky v zámeckém parku, kde jsme obdivovali pávy ve voliéře. Občas jsme zahlédli i veverku. Týden nám utekl jako voda. Do lázní a zpátky domů  nás bezproblémově zavezla bezbariérová doprava Mezado s řidičem Oldou Netrvalem, kterému patří dík za pomoc a bezvadnou atmosféru. Děkuji všem účastníkům za jejich pohodu, kterou kolem sebe šířili, a těším se na setkání příští rok.

Anna Stejskalová - vedoucí rekondičního pobytu.