Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sportovní hry - střelnice Lobzy 1. 9. 2018

Dne 1. 9. 2018 se sešli Vozíčkáři Plzeňska, které neodradilo nevlídné počasí, na Sportovním dni na střelnici v Lobzích. Probíhal zde trojboj = „Šipky, házení kroužků a tzv. Šup do huby", které zaměstnalo na 3 hodiny více než dvě desítky sportovců. Na začátku setkání,  jsme uctili památku našich zesnulých členek organizace, a to Mgr. Olinku Puflerovou a Janu Pacandovou minutou ticha.

O dobrou náladu se postarali muzikanti Jirka, Radek a Láďa, za což velmi děkujeme. Dvorního fotografa jsme měli v Hance Palmové, které jako novopečené babičce moc gratulujeme. P. Král z restaurace na střelnici nám ochotně a vzorně obsluhoval a vyšel vstříc při celkové organizaci, velké díky. Ti nejlepší z nás si odnesli za své výkony diplomy a dárečky. Všichni jsme si užili pěkného posezení, zavzpomínali a zazpívali si. S krásným pocitem pěkného dne, jsme se rozloučili a odjížděli domů.

Děkuji všem, kteří se podíleli na realizaci celé akce, zejména Haně Vyskočilové, Járovi Váňovi a  Petru Blahovi st. a ml. Zároveň bych ráda poděkovala za bezpečný svoz  a odvoz  Evičce -  fi. MEZADO a Oldovi Netrvalovi. Těšíme se na jaro 2019 a na další Sportovní den.

 

S přáním hezkého dne  Anna Stejskalová, předsedkyně Vozíčkářů Plzeňska