Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mikulášská 2018

V neděli 2. 12. 2018 se sešli Vozíčkáři Plzeňska od 14 - 18 hodin v Sokolovně Bolevec, na každoroční akci MIKULÁŠSKÁ . Přivítali jsme mezi námi zajímavé hosty, a to předsedu KV STP Plzeňského kraje Judr. Z. Heřmana, Ing. Jitku Heřmanovou - členku KV STP Plzeňského kraje, prezidentku LCL Plzeň pí. Janu Flanderovou, pí. Evu Heclovou, dále Ing. Jiřího Lodra – ředitele Diecézní Charity Plzeň, pí. PhDr. Janu Petrovou - koordinátorku NRZP Plzeňského kraje, občanské sdružení ROSKA PLZEŇ, KRYSTAL, MO STP Skvrňany a MO Bory. Za sponzorský dar - pohoštění děkujeme p. řediteli Michalíkovi z pekáren.

Po zahájení následovalo  taneční  vystoupení BLACK AND WHITE  s názvem BIOGRAF REPUBLIKA, pod vedením Ing. M. Čekanové. Poté nás potěšilo taneční seskupení ADE TO z TOTEMU. Celým odpolednem nás provázela hudební skupina TICKET COUNTRY TRIO,  která roztančila a rozezpívala celý sál.

Po 16 hodině nás přišel navštívit Mikuláš, čert a Anděl a rozdávali se dárečky, které si přátelé nadělili pod vánočním stromkem. Mikulášská se nám všem moc líbila, nejenom vozíčkáři se pěkně bavili, ale i v příjemné atmosféře si užili setkání s přáteli při hudbě, tanci, zpěvu a recitaci vánočních básní naší Lidušky Ševčíkové.

Děkujeme všem, kdo nás přišel potěšit a vnesl dobrou náladu mezi návštěvníky celého odpoledne. Děkuji všem, kdo se podíleli na přípravě a hladkém průběhu celé akce, a to pí. Haně Varvařovské, Iloně Skopcové, Ludmile Ševčíkové, Janě Maškové, p. Pavlovi Varvařovskému, Milanovi Pacandovi a Mirkovi Dobrému.       

Přejeme krásné vánoční svátky  a do nového roku 2019 hodně zdraví, štěstí a pohody.¨

 

Anna Stejskalová- předsedkyně Vozíčkářů Plzeňska