Jdi na obsah Jdi na menu
 


Exodus Třemošná - ozdravný pobyt 16. - 22. 9. 2018

Ozdravného pobytu pod záštitou MCH Plzeň a Exodu Třemošná se účastnili Vozíčkáři Plzeňska ve dnech 16. 9. - 22. 9. 2018 (celkem 11 seniorů a OZP). Strávili jsme zde týden v krásném prostředí Exodu, kde jsme využili možnosti rehabilitace. Věnovali se nám místní terapeuti, kde jsme společně vyráběli např. hrneček v chráněné dílně, zdobili prkýnko technikou „Transfer“, svíčky ubrouskovou metodou, s STD jsme si udělali placku jako špendlík nebo podzimní věnec.

Mlsali jsme v místní cukrárně nebo jsme si opékali ve čtvrtek buřty a vzpomínali na kamarády, kteří už s námi nejsou. V pátek jsme obdivovali ZOO Plasy a večer jsme prožili nádherné setkání s kamarádem Františkem, Rosťou, Miluškou a hlavně naší Aničkou Srbovou.

Týden nám utekl jako voda a naše velké poděkování patří EXODU Třemošná pí. Petře Pacákové, dále Aničce Srbové, OSS MMP pí. Mgr. A. Hynkové a PMHD p. T. Mrázovi. Pracovníkům Exodu patří poděkování - Martině, Tomášovi, Lucce, Jardovi, Milušce a naší paní kuchařce Zdeničce Hájkové. Nesmíme zapomenout na řidiče L. Matouška a M. Maxe, za profesionální přístup a pomoc při dopravě.

S poděkováním za účastníky pobytu Anna Stejskalová.